Міжнародна транспортно-логістична компанія «GLG»

Сучасний ринок, промислові підприємства, торгові компанії і сфера послуг потребують такого пріоритетному напрямку як вантажоперевезення. Залежно від цього, перевезення вантажу зайняла відповідне місце в економіці. А наша
міжнародна транспортна компанія GLG
стала надійним партнером для багатьох великих виробників і постачальників.

Транспортні перевезення від Grand Logistic Group – це запорука вашого розвитку бізнесу на високому рівні. Ми працюємо на основі впровадження такого інструменту менеджменту, як логістика. Наші транспортні послуги забезпечують своїм клієнтам рішення будь-яких завдань, які мають на увазі ефективну організацію процесу перевезення.
Ми постійно розширюємо сферу своєї діяльності як логістична компанія.

Якщо ви прагнете до того, щоб організувати стабільне і якісне відправлення сировини, продукції, необхідно звернутися до Гранд Лоджистік Груп. Менеджери відразу відреагують на ваш запит і нададуть повну інформацію про весь спектр послуг. Завдяки нам, замовник заощадить і кошти, і власний час.

Bиконано перевезень
Клієнти по всьому світу
Транспортні засоби
Людей в команді

Доставте свій вантаж до пункту призначення на 100% впевнено і безпечно

Наша міжнародна транспортна компанія має величезний досвід в сфері перевезень. Тому при виборі транспортної компанії краще звертайтеся до нас. Ми значно скоротимо ваші фінансові витрати.

Транспортная компания

Чому ми?

Понад 2 000 доставлених вантажів в 57 країн по всьому світу, забезпечують кращу якість в сфері вантажоперевезень і транспортної логістики по всьому світу.

Упаковка
і зберігання
Складування
вантажів
Авто
транспорт
Транспортна
логістика

Розрахунок вартості

  Транспортна компанія «GLG»: 10 років роботи в сфері перевезень!

  Наше логістичне підприємство є гарантією якісного обслуговування, моментального реагування на побажання замовників, успішного розвитку вашого бізнесу. Grand Logistic Group може забезпечувати стабільну доставку вантажу клієнтам.

  Ми виконуємо перевезення вантажу різного виду і в усіх напрямках. Являючи собою одну з провідних українських компаній, яка контролює ланцюжок постачання, співробітники підприємства розробляють і впроваджують найновіші ідеї та рішення в сфері організації та управління перевезень.

  Як велика логістична група транспортних компаній, за один рік перевозимо близько двох тисяч цільового вантажу. Працюємо по світу в п’ятдесяти семи напрямках по регіонах. При цьому намагаємося відповідати високій якості роботи. Щоб ви отримали бажаний результат, краще довірити свій вантаж найкращому підприємству в Україні.

  Доставка вантажів у нас супроводжується експедиторських обслуговуванням. При уточненні ваги вашої продукції, наші логісти допоможуть підібрати підходящий варіант перевезення. Також вони розроблять оптимальний маршрут. Замовити послуги у нас досить просто. Ви можете зробити це за допомогою електронної пошти, сайту, телефону. А якщо станете постійним клієнтом, тоді для вас розробиться індивідуальна цінова політика.

  Питання-Відповіді

  Міжнародна транспортно-логістична компанія GLG перевозить всі види вантажів: автомобілі, зернові, сипучі, особисті речі, меблі, небезпечні, негабаритні та великовагові. Перевезення вантажів здійснюється як по Україні так і по всіх країнах світу!

  Наша транспортна компанія працює як в Україні по всіх містах і регіонах, так і з усіма міжнародними країнам Європи, СНД, Азії та Америки.

  Послуга з організації перевезення вантажів включає в себе все необхідне, від розробки маршруту, вибору транспортного засобу і розрахунку тарифу до оформлення всіх необхідних документів.

  Фахівці компанії готові організувати перевезення будь-яким видом транспорту (автомобільний, авіа, морський, транспортери для негабаритних і великовагових вантажів) в залежності від вимог клієнта, характеристик вантажу і планованого маршруту.

  Наша міжнародна транспортна компанія працює в логістиці близько 10 років, за цей час ми пройшли всі нюанси і форс-мажорні ситуації при перевезеннях. Серед транспортних підприємств в Україні, мало хто надає такі низькі ціни на перевезення з таким рівнем сервісу. У нас ви можете дізнатися в будь-який час, де знаходиться ваш вантаж! Так само ми працює на пряму без посередників, надаючи свій

  e094c9a71aae943a712eb11cfa484d95