МИ GLG!

Міжнародна транспортна компанія «Grand Logistic Group», надаючи послуги в сфері вантажних перевезень, зарекомендувала себе як надійний партнер, завдяки професіоналізму менеджерів-логістів. Основною метою транспортної компанії є надання висококваліфікованих послуг у сфері доставки вантажів.

Наша транспортна компанія здійснює як міжнародні перевезення, так і вантажоперевезення по Україні різними видами транспорту. Нашими фахівцями налагоджена система доставки вантажів в країни Європи (Франція, Іспанія, Німеччина, Англія, Італія, Португалія, Польща), СНД (Росія, Молдова, Білорусь, Азербайджан, Грузія, Казахстан), а також Азії (Афганістан, Іран, Ірак, Монголія). Вони завжди нададуть допомогу в оформленні документації, підберуть необхідний вид транспорту, розроблять оптимальний маршрут перевезення, а також сприятимуть в митному оформленні вантажу.

НАША МІСІЯ

  • Надавати відповідальні послуги
  • Надання клієнтам найдоступніших цін в Україні
  • Знижки партнерам і постійним клієнтам
  • Підтримувати високі стандарти при перевезенні
  • Безперервне поліпшення якості пропонованих послуг
  • Безпека вантажних перевезень
  • Страхування вантажів Air & amp; Ocean
  • Високоефективні митно-брокерські послуги
  • Служба дотримання якості перевезень
  • Ми забезпечуємо повну безпеку вашого вантажу

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

Транспортно логістична компанія GLG перевозить всі види вантажів: автомобілі, зернові, сипучі, особисті речі, меблі, небезпечні, негабаритні та великовагові. Перевезення вантажів здійснюється як по Україні так і по всіх країнах світу!

Наша компанія працює як в Україні по всіх містах і регіонах, так і за всіма міжнародними країнам Європи, СНД, Азії та Америки.

Послуга з організації перевезення вантажів включає в себе все необхідне, від розробки маршруту, вибору транспортного засобу і розрахунку тарифу до оформлення всіх необхідних документів.

Фахівці компанії готові організувати перевезення будь-яким видом транспорту (автомобільний, авіа, морський, транспортери для негабаритних і великовагових вантажів) в залежності від вимог клієнта, характеристик вантажу і планованого маршруту.

Наша транспортна компанія працює в логістиці близько 10 років, за цей час ми пройшли всі нюанси і форс-мажорні ситуації при перевезеннях. Серед транспортних підприємств в Україні, мало хто надає такі низькі ціни на перевезення з таким рівнем сервісу. У нас ви можете дізнатися в будь-який час, де знаходиться ваш вантаж! Так само ми працює на пряму без посередників, надаючи свій особистий автотранспорт.

Є все ще відкриті питання?    Запитайте зараз

Не знаєте, яке рішення підходить вашим потребам?

e094c9a71aae943a712eb11cfa484d95