Міжнародні авіаперевезення вантажів

Авіаперевезення вантажів
Авіаперевезення вантажів

У нас ви можете замовити вантажні авіаперевезення по українській території, і вантажоперевезення іншими видами транспорту. Також ми виконуємо міжнародні авіаперевезення. Київ пов’язаний недорогими чартерними рейсами з аеропортами інших країн: Європи, Азії, СНД.

Авіаперевезення вантажів здійснюються сучасними літаками. Салони обладнані під транспортування специфічних товарів, чутливих до умов перевезення: дотримується температурний режим, знижена вібрація.

Наша фірма успішно впорається із завданням, якщо вам потрібно перевезти:

Національне та інтернаціональне авіаперевезення вантажів проводиться з гарантією, матеріальні цінності застраховані. Страхування перевезень на індивідуальних умовах дає впевненість у цілосноті майна. Дорогі предмети оцінюються окремо, їх присутність може збільшити ціну страховки.

Переваги авіаперевезення вантажів

Якнайшвидша доставка в будь-який пункт призначення, де є аеродром, придатний для літаків відповідного класу.

  • Виконання термінових замовлень елітних клієнтів – доставити спортивне спорядження на курорт, напої і кулінарні вироби на свято.
  • Збереження швидкопсувних товарів – свіжих квітів, морепродуктів.
  • Можливість перевозити тварин, які страждають від тривалих переїздів.
  • Доставка автомобілів, іноді неможлива морем або наземним транспортом.

Авіадоставка вантажу вирішує проблеми, нерозв’язні за допомогою інших засобів транспортної логістики. Робить зручним і вигідним бізнес, заснований на швидкому русі по земній кулі.

Слід пам’ятати, що деякі речі вивозити за межі держави не можна, або потрібен спеціальний дозвіл. Це стосується антикваріату, творів мистецтва, коштовностей, зброї, рідкісних або небезпечних живих істот, рослинної і тваринної продукції. На приймаючій стороні також треба підготуватися до проходження митниці, отримати дозволи на імпорт.

При необхідності ми допоможемо пройти митне оформлення авіаперевезення – Україна відноситься до країн, де складні питання можна вирішити в розумні терміни.

Вигідна авіадоставка вантажів

Найбільш вигідна для клієнтів авіаперевезення вантажу – коли транспорт максимально заповнений. Організувати рейс спільно з попутниками дешевше, ніж замовляти ексклюзивний напівпорожній літак.

Звертайтеся до нашого консультанта, і менеджер допоможе знайти партнерів, що летять в тому ж напрямку в найближчий час. Добре, якщо ви можете перенести політ на пару днів вперед або назад. В такому випадку вигода буде максимальною.

Ми оперативно і безкоштовно розраховуємо вартість авіаперевезення. Ознайомитися з номенклатурою товарів, придатних для транспортування, можна на сайті, або запитати у нашого фахівця з логістики.

Залишились питання щодо авіаперевезень?

Транспортно логістична компанія GLG перевозить всі види вантажів: автомобілі, зернові, сипучі, особисті речі, меблі, небезпечні, негабаритні та великовагові. Перевезення вантажів здійснюється як по Україні так і по всіх країнах світу!

Наша компанія працює як в Україні по всіх містах і регіонах, так і за всіма міжнародними країнам Європи, СНД, Азії та Америки.

Послуга з організації перевезення вантажів включає в себе все необхідне, від розробки маршруту, вибору транспортного засобу і розрахунку тарифу до оформлення всіх необхідних документів.

Фахівці компанії готові організувати перевезення будь-яким видом транспорту (автомобільний, авіа, морський, транспортери для негабаритних і великовагових вантажів) в залежності від вимог клієнта, характеристик вантажу і планованого маршруту.

Наша транспортна компанія працює в логістиці близько 10 років, за цей час ми пройшли всі нюанси і форс-мажорні ситуації при перевезеннях. Серед транспортних підприємств в Україні, мало хто надає такі низькі ціни на перевезення з таким рівнем сервісу. У нас ви можете дізнатися в будь-який час, де знаходиться ваш вантаж! Так само ми працює на пряму без посередників, надаючи свій особистий автотранспорт.

БЕЗПЕЧНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Ви користуєтеся нашим досвідом у наданні ефективної і безпечної завантаження ваших вантажів або товарів.

ШВИДКА ДОСТАВКА

Ви виграєте від всіх видів доставки, будь то авіаперевезення, морські контейнерні перевезення або перевезення.

ПІДТРИМКА 24/7

24 години 7 днів на тиждень ми здійснюємо підтримку про доставку вашого вантажу! Так само ви можете відстежити свій вантаж через спеціальну форму.

e094c9a71aae943a712eb11cfa484d95