Автомобільні перевезення вантажів

Автоперевезення по Україні та міжнародні атоперевезення
Автоперевезення

Перевезення забезпечують переміщення товарів від виробника через торгову мережу до споживача. Їх рух основа розвитку економіки. Автомобільні грузоперевезення по Україні та міжнародні грузоперевезення – важлива частина діяльність компанії у будь якій галузі. Найбільш дієвий спосіб доставки товару – автоперевезення.

Переваги автоперевезення:

 • Можливість контролювати вантаж на всьому протязі шляху;
 • Складання індивідуальних маршрутів під кожен конкретний випадок;
 • Автомобіль вимагає від постачальника не так багато витрат, якщо порівнювати з іншими видами транспорту;
 • Доставка на автомобілі не регламентовано суворим розкладом;
 • Відбуття і прибуття.

Автомобільні перевезення, включаючи міжнародні автоперевезення, універсальні. Для перевезення треба лише міняти конфігурацію кузова заради відповідності вантажу:

 • Небезпечні вантажі, до яких відносяться предмети або речовини, здатні в процесі переміщення завдати шкоди людям і навколишньому середовищу;
 • Негабаритні вироби, що вимагають додаткових пристосувань для транспортування;
 • Зерно або інші сипучі вантажі навалом, без спеціальних контейнерів можна перевозити лише в автомобілях з високими бортами;
 • Швидкопсувні продукти або інші вантажі, транспортування яких неможливе без облаштування мобільних специфічних умов.
 • Перевезення автомобілів автовозів по Україні, Азії, СНД і країнах Європи. Перевезення лімузинів, вантажних авто, мотоциклів, мопедів, катерів, яхт, човнів.

Переваги автовозу

З транспорту, яким здійснюється перевезення автомобілів, автовоз вважається оптимальним варіантом. Він виконує як міжнародні перевезення так і вантажні перевезення по Україні в будь-якому напрямку і будь-який час доби. Морське, повітряне та залізничне перевезення авто більш витратна. А ось на автовоз ціна максимально вигідна. Автовози Україна – це безпечний варіант. Колісний транспорт доставляє вантаж точно за адресою.

Послуги з автоперевезення

Послуги транспортної компанії в області автомобільних перевезень за територіальною ознакою ділять на дві категорії:

 • Міжнародні автоперевезення – міжнародні вантажні автоперевезення обусолвлюються тим, що місця відправлення і прибуття вантажу розташовані в різних державах. Для перетину кордону потрібен дозвіл. Для його отримання доведеться пройти митні процедури;
 • Автоперевезення Україна – їх можна розділити на перевезення між регіонів і всередині них:
  • автоперевезення Київ;
  • автоперевезення Харків;
  • автоперевезення Львів;
  • автоперевезення Дніпро;
  • автоперевезення Одеса та т.п.

В автопарку наявні автомобілі на будь-який смак з різною вантажопідйомністю: газелі, фургони на одну, дві тонни, вантажні на 5, 10 або 20 тонн.

Альтернативою автоперевезень можуть служити:

Для наших фахівців автоперевезення – це можливість довести Вам, що фури і автопоїзда кращий спосіб транспортування. Ми робимо все можливе, щоб Ви залишилися задоволені нашими послугами.

Якщо Вам знадобилося автоперевезення, то краще спілкуватися в компанію «ГРАНД ЛОДЖИСТИК ГРУП», ми без проблем доставимо вантаж в будь-яке місто або країну. Телефонуйте вже сьогодні.

Залишились питання щодо автомобильного перевезення вантажів?

Міжнародна транспортно-логістична компанія «GLG» перевозить всі види вантажів: автомобілі, зернові, сипучі, особисті речі, меблі, небезпечні, негабаритні та великовагові. Перевезення вантажів здійснюється як по Україні так і по всіх країнах світу!

Наша компанія працює як в Україні по всіх містах і регіонах, так і з усіма міжнародними країнам Європи, СНД, Азії, Африки та Америки.

Послуга з організації перевезення вантажів включає в себе все необхідне, від розробки маршруту, вибору транспортного засобу і розрахунку тарифу до оформлення всіх необхідних документів.

Фахівці компанії готові організувати перевезення будь-яким видом транспорту (автомобільний, авіа, морський, транспортери для негабаритних і великовагових вантажів) в залежності від вимог клієнта, характеристик вантажу і планованого маршруту.

Наша транспортна компанія працює в логістиці близько 10 років, за цей час ми пройшли всі нюанси і форс-мажорні ситуації при перевезеннях. Серед транспортних підприємств в Україні, мало хто надає такі низькі ціни на перевезення з таким рівнем сервісу. У нас ви можете дізнатися в будь-який час, де знаходиться ваш вантаж! Так само ми працює на пряму без посередників, надаючи свій особистий автотранспорт.

БЕЗПЕЧНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Ви користуєтесь нашим досвідом у наданні ефективного і безпечного завантаження ваших вантажів або товарів.

ШВИДКА ДОСТАВКА

Ви виграєте від всіх видів доставки, будь то авіаперевезення, морські контейнерні перевезення або автоперевезення.

ОНЛАЙН ПІДТРИМКА 24/7

24 години 7 днів на тиждень ми здійснюємо підтримку доставки вашого вантажу! Так само ви можете відстежити вантаж на сайті.

e094c9a71aae943a712eb11cfa484d95