Перевезення особистих речей по Україні та за кордон

перевезення особистих речей
перевезення особистих речей

Не важливо, як далеко Ви збираєтеся – просто переїжджаєте на сусідню вулицю або вирішили відправитися за сотні кілометрів від рідної домівки або навіть в іншу країну. Набагато важливіше інше: Вам належить перевезення особистих речей. Ті, хто вже стикався з переїздом, прекрасно знають, наскільки це клопітка, трудомістка і віднімає масу часу і нервів завдання. Всі предмети потрібно запакувати так, щоб вони не пошкодилися в дорозі, і, звичайно ж, вирішити, яким саме чином Ви будете їх перевозити. Використовувати для цієї мети свій особистий автомобіль недоцільно, а покладатися на оголошення в Інтернеті і газетах – ризиковано. У більшості випадків, що дають їх люди й гадки не мають про правила транспортування вантажу і навіть не несуть за нього матеріальну відповідальність.

Чим зручна перевезення особистих речей з «GLG»

Перевезення особового майна з компанією «Grand Logistic Group» – це:

  • вигідно – транспорт підбирається з урахуванням специфіки і габаритів вантажу, що перевозиться, тому Ви не платите зайвого;
  • швидко – автопарк «GLG» включає безліч вантажних машин різної місткості, і навіть якщо Ви стали підшукувати автомобіль для переїзду в самий останній момент, напевно в нашій базі знайдеться відповідна вільна машина;
  • зручно – при необхідності, у нас можна замовити не тільки перевезення особистих речей, а й бригаду вантажників, які швидко і акуратно завантажать речі, і так само оперативно розвантажать їх по прибуттю.

Наша компанія здійснює перевезення особистих речей як по Україні так і по різних країнах, зокрема: Казахстан, Німеччина, Голландія, Чехія, Росія, Австрія, Франція, Греція, Польща, Туреччина, Грузія, Угорщина, Латвія, Литва, Білорусія, Узбекистан, Туркменістан, Монголія, Фінляндія, Норвегія, Іспанія, Португалія, Іран, Ірак, Румунія, Молдова та ін.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ ЩОДО перевезення особистих речей?

Транспортно логістична компанія GLG перевозить всі види вантажів: автомобілі, зернові, сипучі, особисті речі, меблі, небезпечні, негабаритні та великовагові. Перевезення вантажів здійснюється як по Україні так і по всіх країнах світу!

Наша компанія працює як в Україні по всіх містах і регіонах, так і за всіма міжнародними країнам Європи, СНД, Азії та Америки.

Послуга з організації перевезення вантажів включає в себе все необхідне, від розробки маршруту, вибору транспортного засобу і розрахунку тарифу до оформлення всіх необхідних документів.

Фахівці компанії готові організувати перевезення будь-яким видом транспорту (автомобільний, авіа, морський, транспортери для негабаритних і великовагових вантажів) в залежності від вимог клієнта, характеристик вантажу і планованого маршруту.

Наша транспортна компанія працює в логістиці близько 10 років, за цей час ми пройшли всі нюанси і форс-мажорні ситуації при перевезеннях. Серед транспортних підприємств в Україні, мало хто надає такі низькі ціни на перевезення з таким рівнем сервісу. У нас ви можете дізнатися в будь-який час, де знаходиться ваш вантаж! Так само ми працює на пряму без посередників, надаючи свій особистий автотранспорт.

БЕЗПЕЧНА ЗАВАНТАЖЕННЯ

Ви користуєтеся нашим досвідом у наданні ефективної і безпечної завантаження ваших вантажів або товарів.

ШВИДКА ДОСТАВКА

Ви виграєте від всіх видів доставки, будь то авіаперевезення, морські контейнерні перевезення або перевезення.

ПІДТРИМКА 24/7

24 години 7 днів на тиждень ми здійснюємо підтримку про доставку вашого вантажу! Так само ви можете відстежити свій вантаж через спеціальну форму.

e094c9a71aae943a712eb11cfa484d95