ВІДМІННИЙ СПОСІБ морських перевезень ТОВАРІВ

Морські перевезення вантажів
Морські контейнерні перевезення

Контейнерні перевезення торговими судами – економічний, хоча і не найшвидший спосіб відправити певний товар за призначенням. Фірма пропонує якісний і надійний набір послуг, не одні морські перевезення, а комплексне підвезення. Перевезення мають такі переваги:

  • надійне збереження вантажу;
  • відсутність потреби в перевантаженні товарів при зміні транспорту;
  • легкість контролю безпеки – морські перевезення вантажів;
  • виробляються під контролем виділених фахівців.

Чому саме наші пропозиції по морським перевезенням варто вибрати?

Морські контейнерні перевезення проводяться нашою компанією з мінімальними витратами на розвантажувальні і навантажувальні роботи. Документація максимально проста і чітка, тому контейнерні перевезення з Одеси повністю прозорі. Нам вдалося забезпечити високий рівень комп’ютеризації, і тому транспортна компанія виконує контейнерні перевезення Україна в найкоротші терміни.

Що чекає клієнтів в будь-якому випадку?

Ті, що звернулися до нас, можуть розраховувати, що міжнародні контейнерні перевезення будуть розпочаті і закінчені в чітко встановлені терміни. Вантаж прибуде в пункт призначення збереженим і за кількістю, і за якістю. Всі міжнародні морські перевезення строго оптимізовані і проходять у нас з дотриманням базових логістичних принципів і підходів.

Перевезення та доставка збірних, а так само мультимодальні перевезення звичайних і збірних товарів у нас проходять з використанням стандартизованих контейнерів. Маркування і замикаючі пристрої строго відповідають встановленим стандартам, навіть найбільші оператори міжнародних перевезень взагалі і автомобільних зокрема не зможуть забезпечити такого ж досконалості.

Додаткові можливості з морських перевезень

Перевезення небезпечних вантажів – часта послуга в складі морських перевезень Одеси, і ми знаємо, як вона повинна бути організована, щоб корабель не потрапив у зведення новин. Морські перевезення Україна організовуються в відкритих і закритих контейнерах однаково професійно і швидко.

Послуги з перевезення вантажів морським транспортом з використанням термоконтейнерів, рефрижераторів, наливних цистерн – акуратно і надійно. Міжнародні морські перевезення вантажів насипних (сухих об’ємних) і перевезення морським транспортом моновантажів, повідомлення з різними портами і вузлами – ось наші ключові переваги.

Залишились питання щодо морських вантажних перевезень?

Транспортно логістична компанія GLG перевозить всі види вантажів: автомобілі, зернові, сипучі, особисті речі, меблі, небезпечні, негабаритні та великовагові. Перевезення вантажів здійснюється як по Україні так і по всіх країнах світу!

Наша компанія працює як в Україні по всіх містах і регіонах, так і за всіма міжнародними країнам Європи, СНД, Азії та Америки.

Послуга з організації перевезення вантажів включає в себе все необхідне, від розробки маршруту, вибору транспортного засобу і розрахунку тарифу до оформлення всіх необхідних документів.

Фахівці компанії готові організувати перевезення будь-яким видом транспорту (автомобільний, авіа, морський, транспортери для негабаритних і великовагових вантажів) в залежності від вимог клієнта, характеристик вантажу і планованого маршруту.

Наша транспортна компанія працює в логістиці близько 10 років, за цей час ми пройшли всі нюанси і форс-мажорні ситуації при перевезеннях. Серед транспортних підприємств в Україні, мало хто надає такі низькі ціни на перевезення з таким рівнем сервісу. У нас ви можете дізнатися в будь-який час, де знаходиться ваш вантаж! Так само ми працює на пряму без посередників, надаючи свій особистий автотранспорт.

e094c9a71aae943a712eb11cfa484d95