ОПТИМАЛЬНИЙ МАРШРУТ ВІД ВІДПРАВНИКА ДО ОТРИМУВАЧА

Мультимодальні перевезення

Саме такий, «комбінований» спосіб транспортування вантажу на перевірку виявляється найбільш простим. Особливо ефективно це працює, коли необхідно перевезти майно на інший континент або в іншу країну. Судіть самі: авіаперевезення або вантажоперевезення по морю не передбачають доставку вантажу безпосередньо до одержувача. Тобто його привезуть на склад, з якого його згодом доведеться забирати. А це – додаткові витрати, причому іноді досить значні.

Мультимодальні вантажоперевезення передбачають доставку в кінцеву точку проходження декількома видами транспортних засобів. Наприклад, поєднання авіаперевезень і автомобільної доставки товару.

Звичайно ж, для того, щоб подібний спосіб транспортування виправдав Ваші сподівання, потрібно команда висококласних фахівців – тільки таким логістам і менеджерам під силу врахувати всі нюанси і розробити маршрут з урахуванням специфіки інфраструктури тієї чи іншої країни на шляху прямування. Безліч клієнтів з України та Європи довірили доставку вантажів транспортно-експедіціоннной компанії «GLG» – і залишилися цілком задоволені наданими послугами. Співпраця з нами – це Ваша впевненість в тому, що транспортування товарів або майна пройде гладко на всіх етапах маршруту.

Чому мультимодальні перевезення вантажів вважаються найкращим варіантом?

Якщо мова йде про вантажоперевезення в межах однієї країни, то безперечно варто вибрати транспортне перевезення. А якщо необхідно переправити щось в Азію, країни ЄС або СНД? У цій ситуації оптимальним буде поєднання кількох видів транспортних засобів. Чому?

  1. Це, в першу чергу, економить час клієнтів. Вам не потрібно самостійно забирати вантаж зі складу аеропорту або авіасклада, шукати відповідний транспорт і т. Д. Оптимальний маршрут доставки від відправника до одержувача вже складено, і будь-які відхилення від цього графіка зведені до мінімуму.
  2. Шлях проходження розробляється з урахуванням інфраструктури певного регіону. Відповідно до цього вибирається найбільш зручний і швидкий вид транспортного засобу.
  3. Комбінування декількох видів транспорту дозволяє знизити витрати на доставку товарів і підвищити їх збереження. Вантаж ніде не простоює, отже, збільшується і ступінь його безпеки.

Команда «GLG» допоможе зробити так, щоб перевезення декількома видами транспорту пройшли без ускладнень і відхилень від графіка. Ми не тільки складемо для Вас найкращий маршрут і підберемо підходящий транспортний засіб, але і візьмемо на себе оформлення експедиційної документації та вирішення всіх супутніх питань.

Безпека Вашого майна в дорозі – це наша робота, і, повірте, ми справляємося з нею «на відмінно». Бажаєте переконатися в цьому? Тоді просто зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв’язку!

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ ЩОДО мультимодальних перевезень?

Транспортно логістична компанія GLG перевозить всі види вантажів: автомобілі, зернові, сипучі, особисті речі, меблі, небезпечні, негабаритні та великовагові. Перевезення вантажів здійснюється як по Україні так і по всіх країнах світу!

Наша компанія працює як в Україні по всіх містах і регіонах, так і за всіма міжнародними країнам Європи, СНД, Азії та Америки.

Послуга з організації перевезення вантажів включає в себе все необхідне, від розробки маршруту, вибору транспортного засобу і розрахунку тарифу до оформлення всіх необхідних документів.

Фахівці компанії готові організувати перевезення будь-яким видом транспорту (автомобільний, авіа, морський, транспортери для негабаритних і великовагових вантажів) в залежності від вимог клієнта, характеристик вантажу і планованого маршруту.

Наша транспортна компанія працює в логістиці близько 10 років, за цей час ми пройшли всі нюанси і форс-мажорні ситуації при перевезеннях. Серед транспортних підприємств в Україні, мало хто надає такі низькі ціни на перевезення з таким рівнем сервісу. У нас ви можете дізнатися в будь-який час, де знаходиться ваш вантаж! Так само ми працює на пряму без посередників, надаючи свій особистий автотранспорт.

БЕЗПЕЧНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Ви користуєтеся нашим досвідом у наданні ефективної і безпечної завантаження ваших вантажів або товарів.

ШВИДКА ДОСТАВКА

Ви виграєте від всіх видів доставки, будь то авіаперевезення, морські контейнерні перевезення або автоперевезення.

ПІДТРИМКА 24/7

24 години 7 днів на тиждень ми здійснюємо підтримку про доставку вашого вантажу! Так само ви можете відстежити свій вантаж через спеціальну форму.

e094c9a71aae943a712eb11cfa484d95