Перевезення негабаритних вантажів по Україні, Європі, Азії, СНД

Негабаритні перевезення: перевезення негабаритних вантажів по Україні, Європі, Азії, СНД
Негабаритні перевезення

Наша транспортна компанія успішно виконує негабаритні перевезення по всьому світу. Ми максимально оперативно і якісно доставимо Ваш вантаж (незалежно – є він великогабаритним або малогабаритним) в будь-яку точку України, країн СНД, Європи та Азії, використовуючи для цього найбільш оптимальне транспортний засіб. Наш паркінг повністю укомплектований спеціальними причепами різних модифікацій, адаптуються під поставлені цілі: перевезення негабаритних вантажів автомобільним транспортом пройде без проблем.

Досвід компанії дозволяє першокласно організовувати роботу, оперативно реагуючи на побажання клієнта. А загальна концепція діяльності вивірена, ретельно злагоджено: від початкового етапу – вибору спецпріцепа для негабаритної перевезення – до кінцевого – вибору найкращого маршруту і процесу доставки вантажу.

Основні деталі здійснення негабаритної перевезення

  1. Здійснюючи негабаритні перевезення, ми підготуємо повний дозвільний пакет документів для всього шляху, адже часто транспортний засіб з вантажем проходять через території не однієї країни, на території яких правила перевезення негабаритних вантажів можуть істотно відрізнятися.
  2. Страхування вантажу переважно і строго регламентовано. Наша мета – якісно і оперативно доставити саме той вантаж, що заявлений в накладній, в тому вигляді, в якому він був переданий нашим менеджерам.
  3. Гарантуємо чітке дотримання графіка, термінів доставки негабаритних вантажів.

Якісна організація такого виду послуг прийшла до нас не відразу, вона напрацьовувалась роками і подоланими маршрутами. Спочатку перевага віддавалася найпростішим видам перевезень – перевезення
негабаритних вантажів по Україні. Удосконалюючи професійні навички і автопарк, нам вдалося розширити територіальний кордон, надавши своїм клієнтам можливість здійснювати вже міжнародні негабаритні перевезення, потреба в яких стала істотно вище за минулі кілька років.

Ми продовжуємо вдосконалювати загальний напрямок навчального процесу, курсів підвищення кваліфікації (стажування), ретельно регулюємо передачу досвіду від старших колег молодшим. Такий підхід мінімізує ризики отримати неякісну послугу, і виступає гарантією того, що Ваша перевезення буде швидкою, адаптованої до маршруту та професійної.

Види негабаритних перевезень, що здійснюються нашою транспортною компанією:

  • Перевезення негабаритної техніки та обладнання;
  • Великовагових вантажів;
  • Перевезення будівельної техніки;
  • Перевезення яхт, катерів і цивільної техніки;
  • Послуги з перевезення сільськогосподарської техніки;
  • Перевезення балок і металоконструкцій;
  • Перевезення трансформаторів.

Ми орієнтовані на індивідуальне участь і підхід для кожного замовлення. Замовляючи у нас негабаритні перевезення, Ви зможете контролювати свій вантаж за допомогою сучасних технологічних способів.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ ЩОДО негабаритних ПЕРЕВЕЗЕНЬ?

Транспортно логістична компанія GLG перевозить всі види вантажів: автомобілі, зернові, сипучі, особисті речі, меблі, небезпечні, негабаритні та великовагові. Перевезення вантажів здійснюється як по Україні так і по всіх країнах світу!

Наша компанія працює як в Україні по всіх містах і регіонах, так і за всіма міжнародними країнам Європи, СНД, Азії та Америки.

Послуга з організації перевезення вантажів включає в себе все необхідне, від розробки маршруту, вибору транспортного засобу і розрахунку тарифу до оформлення всіх необхідних документів.

Фахівці компанії готові організувати перевезення будь-яким видом транспорту (автомобільний, авіа, морський, транспортери для негабаритних і великовагових вантажів) в залежності від вимог клієнта, характеристик вантажу і планованого маршруту.

Наша транспортна компанія працює в логістиці близько 10 років, за цей час ми пройшли всі нюанси і форс-мажорні ситуації при перевезеннях. Серед транспортних підприємств в Україні, мало хто надає такі низькі ціни на перевезення з таким рівнем сервісу. У нас ви можете дізнатися в будь-який час, де знаходиться ваш вантаж! Так само ми працює на пряму без посередників, надаючи свій особистий автотранспорт.

БЕЗОПАСНАЯ ЗАГРУЗКА

Вы пользуетесь нашим опытом в предоставлении эффективной и безопасной загрузки ваших грузов или товаров.

БЫСТРАЯ ДОСТАВКА

Вы выигрываете от всех видов доставки, будь то авиаперевозки, морские контейнерные перевозки или автоперевозки.

ПОДДЕРЖКА 24/7

24 часа 7 дней в неделю мы осуществляем поддержку о доставке вашего груза! Так же вы можете отследить свой груз через специальную форму.

e094c9a71aae943a712eb11cfa484d95