Автовоз – перевезення автомобілів

Перевезення автомобілів автовозом
Перевезення автомобілів автовозом

Перевезення автомобілів виконується різними транспортом. Велику популярність отримала платформа на колесах – автовоз.

Автомобілі — це майно, до перевезення якого висуваються особливі вимоги. Завдяки потужним тягачів перевезення автомобілів автовозом дозволяє доставляти будь-габаритний транспорт. Цей варіант використовується не тільки для транспортування легкових автомобілів. Платформа може здійснювати перевезення мікроавтобусів, вантажівок та іншої техніки.

Переваги автовоза

З транспорту, яким здійснюється перевезення автомобілів,автовоз вважається оптимальним варіантом. Він виконує вантажоперевезення по Україні в будь-якому напрямку і будь-який час доби. Морське, повітряне та залізничне перевезення авто більш витратне. А ось на автовоз ціна максимально вигідна. Автовози Україна – це безпечний варіант. Колісний транспорт доставляє вантаж точно за адресою.

Транспортування автомобіля виконується з дотриманням всіх правил. Якщо автоперевезення надає спеціалізована компанія, її співробітники узгоджують маршрут руху. Це гарантує доставку вантажу в зазначений термін. Відповідний автовоз Україна знайдеться у великій компанії. Завдання замовника полягає в правильному виборі фірми, яка професійно виконує авто перевезення.

Наші послуги з автоперевезень

Якщо вам знадобилось транспортування авто по Україні, зверніться в нашу компанію. Досвідчені фахівці підберуть транспорт, і забезпечать безпеку вантажу. Перевезення авто по Україні передбачає використання навігаційних пристроїв, які має наша транспортна компанія. Це дозволяє в будь-який момент визначити місцезнаходження вантажу. Доставка авто здійснюється з експедитором, який постійно стежить за їх збереженням.

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

 • підбір оптимального маршруту;
 • консультацію спеціалістів;
 • оформлення документів;
 • индивідуальний підхід.

У нас здійснюється не тільки перевезення автомобілів по Україні. Ви можете замовити:

 • автоперевезення по Європі;
 • перевезення автовозом по СНД;
 • перевезення автомобілів по країнам Азії.

Нарівні з послугою доставка авто по Україні, можна замовити послугу попутні автовози.

Перевезення автомобілів СНД
 • Робота у всіх основних країнах і межах СНД.
 • Попутні перевезення в країни СНД.
 • Україна – Білорусь – Росія транскордонна служба.
 • Перевезення автомобілів: швидкість і вартість послуг одна з кращих в Україні.
 • Автовоз СНД: 7 автовозів в день, 2 652 автомобілів щорічно.
Перевезення автомобілів Європа
 • Робота у всіх країнах та кордонах Європи.
 • Попутні перевезення в країни Європи.
 • Україна – Польща – Угорщина – Словаччина – Румунія транскордонна служба.
 • Перевезення автомобілів всіх європейських марок авто.
 • Автовоз Європа: 11 автовозів в день, 4026 автомобілів щорічно.
 • 200 транспортних партнерів в Європі.
avtovoz-ukraine
Перевезення автомобілів Україна
 • Перевезення автомобілів по всіх містах і регіонах України.
 • Попутний автовоз в усіх містах України.
 • Перевезення автомобілів всіх українських марок авто.
 • 5 особистих автовозів в Україні.
 • Автовоз Україна: 15 автовозів в день, 5490 автомобілів щорічно.

Автопарк автовозів транспортної компанії «Grand Logistic Group»

Автопарк транспортної компанії «Grand Logistic Group» укомплектований автовозами різною вантажопідйомністю та обсягом вантажного відсіку, більшість з яких – відповідають європейським стандартам. Автовози призначені для перевезення лімузинів, вантажних авто, мотоциклів, мопедів, катерів, яхт, човнів.

Автопарк компанії складається з тягачів як вітчизняних (КАМАЗ, МАЗ, КрАЗ), так і зарубіжних марок (Mercedes, MAN, Renault, DAF, Scania). Автовози мають сучасне оснащення, включаючи системи навігації GPS, а також регулярно проходять техобслуговування в сервісних центрах. У рідкісних випадках, наша компанія використовує орендований транспорт у перевірених європейських і українських партнерів. Завдяки цьому, наші фахівці здатні здійснити перевезення автомобілів в максимально стислі терміни.

Менеджери-логісти компанії «GLG» зможуть підібрати необхідний автовоз для здійснення перевозоки авто в міжнародному або внутрішньому (по Україні) повідомленні.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ ЩОДО перевезення автомобілів?

Міжнародна транспортно-логістична компанія «GLG» перевозить всі види вантажів: автомобілі, зернові, сипучі, особисті речі, меблі, небезпечні, негабаритні та великовагові. Перевезення вантажів здійснюється як по Україні так і по всіх країнах світу!

Наша компанія працює як в Україні по всіх містах і регіонах, так і з усіма міжнародними країнам Європи, СНД, Азії, Африки та Америки.

Послуга з організації перевезення вантажів включає в себе все необхідне, від розробки маршруту, вибору транспортного засобу і розрахунку тарифу до оформлення всіх необхідних документів.

Фахівці компанії готові організувати перевезення будь-яким видом транспорту (автомобільний, авіа, морський, транспортери для негабаритних і великовагових вантажів) в залежності від вимог клієнта, характеристик вантажу і планованого маршруту.

Наша транспортна компанія працює в логістиці близько 10 років, за цей час ми пройшли всі нюанси і форс-мажорні ситуації при перевезеннях. Серед транспортних підприємств в Україні, мало хто надає такі низькі ціни на перевезення з таким рівнем сервісу. У нас ви можете дізнатися в будь-який час, де знаходиться ваш вантаж! Так само ми працює на пряму без посередників, надаючи свій особистий автотранспорт.

БЕЗПЕЧНА ЗАВАНТАЖЕННЯ

Ви користуєтеся нашим досвідом у наданні ефективної і безпечної завантаження ваших вантажів або товарів.

ШВИДКА ДОСТАВКА

Ви виграєте від всіх видів доставки, будь то авіаперевезення, морські контейнерні перевезення або перевезення.

ПІДТРИМКА 24/7

24 години 7 днів на тиждень ми здійснюємо підтримку про доставку вашого вантажу! Так само ви можете відстежити свій вантаж через спеціальну форму.

e094c9a71aae943a712eb11cfa484d95