Перевезення збірних вантажів по Україні, Європі, СНД і країнах Азії

збірні вантажі
збірні вантажі

Власники вантажу справедливо вважають найбільш вигідним виробляти доставку товару великими партіями. В такому випадку вантаж називають генеральним. Такі перевезення дозволяють оптимізувати транспортні витрати і полегшують стеження за вантажем, але іноді розмір партії такий, що відправляти вантаж в якості генерального недоречно.

Оптимальним варіантом транспортування дрібних і середніх партій товару служить доставка збірних вантажів. Послуга затребувана як з боку компаній роздрібних продажів для попереднього аналізу попиту, так і великих компаній, які освоюють нові напрямки збуту. Для середнього
бізнесу вона єдиний спосіб підвищити рентабельність за рахунок мінімізації транспортних витрат.
Завдяки потужним тягачам, перевезення автомобілів автовозом дозволяє доставляти будь-габаритний транспорт. Цей варіант використовується не тільки для транспортування легкових автомобілів. Платформа може здійснювати перевезення мікроавтобусів, вантажівок та іншої техніки.

Особливості роботи зі збірними вантажами

Перевезення збірних вантажів вимагає врахування певних нюансів. По-перше, збірна партія не можна компонувати з несумісною продукції: швидкопсувних продуктів разом з розрахованими на тривалий термін зберігання, металеві з крихкими і т.п.

Міжнародні перевезення збірних вантажів передбачають складну процедуру митного очищення та оформлення супровідних документів, що вимагає певного досвіду в цьому питанні. Головне
навантаження міжнародного трафіку бере на себе автомобільне перевезення збірних вантажів з Європи.

Окремо стоїть доставка збірних вантажів з Китаю і не тому, що їм легше пройти митницю. Доставка товарів з цієї країни можлива або авіатранспортом, або морським шляхом. Площа вантажних відсіків в обох випадках така, що її завантаження само собою передбачає наявність партії збірних вантажів.
Збірні вантажі комплектують на консолідаційних складах в кілька етапів:

  • Упаковка та маркування товарів не дозволяє згодом виявитися в одній партії несумісною продукції;
  • Розподіл товарів по партіях з урахуванням напрямку;
  • Вибір оптимального маршруту доставки;
  • Підготовка пакету супровідних документів.

Послуги з доставки збірних вантажів

Транспортна компанія надає наступні послуги з транспортування партій збірних вантажів:

  • Міжнародні перевезення. Міжнародна доставка збірних вантажів передбачає перевезення партії різнопланових товарів через кордони двох і більше країн у відповідність до встановлених між ними угодами;
  • Вантажоперевезення Європа. Доставка збірних вантажів з Європи – пріоритетний напрямок діяльності, обумовлене великим напливом саме збірних партій;
  • Вантажоперевезення по Україні.

При наданні послуги транспортна компанія бере на себе зобов’язання:

  • Своєчасно надавати рахунки і акти виконання робіт;
  • Відшкодовувати збитки, якщо з вини компанії сталася втрата або псування вантажу;
  • Повідомляти замовника в разі неможливості доставки партії в обумовлений термін.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ ЩОДО ПЕРЕВЕЗЕННЯ збірних вантажів?

Транспортно логістична компанія GLG перевозить всі види вантажів: автомобілі, зернові, сипучі, особисті речі, меблі, небезпечні, негабаритні та великовагові. Перевезення вантажів здійснюється як по Україні так і по всіх країнах світу!

Наша компанія працює як в Україні по всіх містах і регіонах, так і за всіма міжнародними країнам Європи, СНД, Азії та Америки.

Послуга з організації перевезення вантажів включає в себе все необхідне, від розробки маршруту, вибору транспортного засобу і розрахунку тарифу до оформлення всіх необхідних документів.

Фахівці компанії готові організувати перевезення будь-яким видом транспорту (автомобільний, авіа, морський, транспортери для негабаритних і великовагових вантажів) в залежності від вимог клієнта, характеристик вантажу і планованого маршруту.

Наша транспортна компанія працює в логістиці близько 10 років, за цей час ми пройшли всі нюанси і форс-мажорні ситуації при перевезеннях. Серед транспортних підприємств в Україні, мало хто надає такі низькі ціни на перевезення з таким рівнем сервісу. У нас ви можете дізнатися в будь-який час, де знаходиться ваш вантаж! Так само ми працює на пряму без посередників, надаючи свій особистий автотранспорт.

БЕЗПЕЧНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Ви користуєтеся нашим досвідом у наданні ефективної і безпечної завантаження ваших вантажів або товарів.

ШВИДКА ДОСТАВКА

Ви виграєте від всіх видів доставки, будь то авіаперевезення, морські контейнерні перевезення або перевезення.

ПІДТРИМКА 24/7

24 години 7 днів на тиждень ми здійснюємо підтримку про доставку вашого вантажу! Так само ви можете відстежити свій вантаж через спеціальну форму.

e094c9a71aae943a712eb11cfa484d95