Перевезення небезпечних вантажів по Україні, країнам Європи СНД та Азії

Перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом
Перевезення небезпечних вантажів

Небезпечний вантаж потребує спеціального транспортування. Це забезпечує не тільки його захист, але і безпеку всіх оточуючих. Перевезення небезпечних вантажів повинно здійснюватися не тільки особливим транспортом, а й досвідченими фахівцями. Саме тому для перевезення такого виду небезпечного вантажу слід вибирати спеціалізовані фірми, до яких і відноситься наша компанія.

Наші переваги

Співробітники нашої компанії-це кваліфіковані фахівці, які мають багатий досвід роботи в даній сфері. Наша транспортна компанія має в своєму розпорядженні велику кількість спецтехніки, що дозволяє перевезти практично будь-який вантаж. При необхідності ми готові доставити комплексні об’єкти або забезпечити безперебійну доставку вантажів великими партіями.

Перевезення небезпечних вантажів по Україні нашою компанією здійснюється на основі відповідних документів. Водії та транспортні засоби мають допуск на дану послугу. Завдяки наявності adr небезпечні вантажі ми доставляємо в багато країн світу:

Наша компанія пропонує автоперевезення – перевезення автомобільним транспортом, незалежно від рівня їх складності. Ми працюємо з усіма видами небезпечних вантажів:

 • продукти хімічної промисловості;
 • піротехнічні речовини;
 • боєприпаси та інші вибухові вантажі;
 • легкозаймисті субстанції;
 • окислюються рідини;
 • отрутохімікати;
 • синтетичні речовини.

Перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом – це не єдиний варіант, який ми готові запропонувати своїм клієнтам. Транспортування такого виду вантажів морем також є поширеною послугою, яку у нас замовляють. Виконуючи морські перевезення, ми дотримуємося всіх необхідних вимог до упаковки і фіксації вантажу. Транспортування здійснюється за всіма правилами, тому можете бути впевнені в безпеці і якості послуг, що надаються.

Ми пропонуємо:

 • перевезення небезпечних вантажів;
 • транспортування великого промислового обладнання та сільськогосподарської техніки;
 • доставку будівельного та нафтогазового обладнання;
 • послуги автокрана і рефрижератора;
 • послуги автовозу для перевезення автомобілів

Перевезення небезпечних вантажів Україна – це цілий комплекс робіт. Сюди відноситься ретельна перевірка підготовки персоналу і транспорту, оформлення відповідних документів, акуратне завантаження, безпечне транспортування.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ ЩОДО ПЕРЕВЕЗЕННЯ небезпечних вантажів?

Міжнародна транспортно-логістична компанія «GLG» перевозить всі види вантажів: автомобілі, зернові, сипучі, особисті речі, меблі, небезпечні, негабаритні та великовагові. Перевезення вантажів здійснюється як по Україні так і по всіх країнах світу!

Наша компанія працює як в Україні по всіх містах і регіонах, так і з усіма міжнародними країнам Європи, СНД, Азії, Африки та Америки.

Послуга з організації перевезення вантажів включає в себе все необхідне, від розробки маршруту, вибору транспортного засобу і розрахунку тарифу до оформлення всіх необхідних документів.

Фахівці компанії готові організувати перевезення будь-яким видом транспорту (автомобільний, авіа, морський, транспортери для негабаритних і великовагових вантажів) в залежності від вимог клієнта, характеристик вантажу і планованого маршруту.

Наша транспортна компанія працює в логістиці близько 10 років, за цей час ми пройшли всі нюанси і форс-мажорні ситуації при перевезеннях. Серед транспортних підприємств в Україні, мало хто надає такі низькі ціни на перевезення з таким рівнем сервісу. У нас ви можете дізнатися в будь-який час, де знаходиться ваш вантаж! Так само ми працює на пряму без посередників, надаючи свій особистий автотранспорт.

БЕЗПЕЧНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Ви користуєтесь нашим досвідом у наданні ефективного і безпечного завантаження ваших вантажів або товарів.

ШВИДКА ДОСТАВКА

Ви виграєте від всіх видів доставки, будь то авіаперевезення, морські контейнерні перевезення або автоперевезення.

ОНЛАЙН ПІДТРИМКА 24/7

24 години 7 днів на тиждень ми здійснюємо підтримку доставки вашого вантажу! Так само ви можете відстежити вантаж на сайті.

e094c9a71aae943a712eb11cfa484d95