Вантажні перевезення по Україні від транспортної компанії «Grand Logistic Group»

"<yoastmark

Транспортна компанія «Grand Logistic Group» пропонує своїм клієнтам вантажоперевезення по Україні на вигідних умовах. Останнім часом перевезення різних товарів дуже популярні. Серед клієнтів компанії – торгові центри, магазини, підприємства та організації, які потребують якісної та сучасної доставки товарів у будь-який регіон.

Здійснюємо вантажні перевезення по Україні в будь-який регіон. У багатьох випадках це набагато легше і швидше доставити товар по дорозі в певне поселення, ніж поїздом, літаком або водою. Крім того, не кожне село має залізничний, морський або річковий порти.

Для багатьох клієнтів компанії, вантажоперевезення є єдиним способом доставити товари і продукти в магазин або торговий центр в своєчасній манері. Крім того, на зворотному шляху вантажівка може схопити ще один вантаж і не йти в порожню.

Для перевезення компанія має свій сучасний флот, складські приміщення та досвідчені водії. У порівнянні з іншими методами доставки товару, транспортні засоби мають багато переваг.

При контакті з нашою компанією, ви можете скористатися послугами компанії, коли виникне потреба. Ви можете не сумніватися в тому, що ваш вантаж незалежно від кількості, об’єму та розмірів буде доставлений саме вчасно на вказану вами адресу.

Найпопулярніші міста вантажоперевезень по Україні

Вантажоперевезення Київ 84Перевезень в місяць
Вантажоперевезення Харків 75Перевезень в місяць
Вантажоперевезення Дніпро 61Перевезень в місяць
Вантажоперевезення Львів 54Перевезень в місяць
Вантажоперевезення Одеса 47Перевезень в місяць

Переваги вантажного перевезення по Україні нашою кампанією

В компанії всі вантажні перевезення по Україні здійснюють досвідчені водії, які обирають оптимальний маршрут і стежать за безпекою вантажу. При бажанні можна дізнатися місце розташування за допомогою GPS навігатора. Сучасні технології дозволяють дізнатися в будь-який час, коли конкретний вантажівка, чи є проблеми з вантажем, і коли він прибуде до місця призначення. Серед основних переваг компанії:

  • Високоякісних
  • Надійності
  • Ефективності
  • Гарантія безпеки та доставки вантажу;
  • Доступною ціною.

Крім того, ви можете вибрати вагон для перевезення вашого вантажу. Кожен клієнт в компанії обробляється індивідуально. Це означає, що ви можете розраховувати на те, що Доставка товару буде здійснюватися повністю і безпечно. Водії ніколи не роблять незаплановані зупинки і всі непередбачені ситуації негайно повідомляється менеджеру компанії.

Також затребувана перевезення вантажів в Україні серед компаній та організацій, що виробляють різну продукцію. Це найпростіший і найдоступніший спосіб сьогодні доставити продовольство, товари, культури або обладнання з одного регіону в інше.

Крім того, ми доставляємо найрізноманітніші товари. Для цього у нас є великий вибір вантажних автомобілів різної навантаженнями. Це дозволяє нам завжди бути мобільними та оперативними в наданні транспортних послуг. Ми робимо все можливе для того, щоб Доставка товарів в Україну відповідала європейським стандартам і завжди залишається на вершині.

Це наше правило, яке ми дотримуємося у співпраці з будь-яким клієнтом. При укладанні договору всі необхідні документи підписуються, а вантаж застрахований на вимогу клієнта. Це додатковий захист від непередбачених ситуацій.

Автопарк

Автопарк транспортної компанії “Гранд Логістик груп” обладнаний вантажними вантажів різної вантажобагажу і об’ємом вантажного відсіку, більшість з яких відповідає європейським стандартам. Флот компанії складається як з вітчизняних (КАМАЗ, МАЗ, КрАЗ), так і зарубіжних брендів (Mercedes, MAN, Renault, DAF, Сконе). Вантажівки мають найсучасне обладнання, включаючи GPS-Навігаційні системи, і регулярно отримують технічне обслуговування в сервісних центрах. У рідкісних випадках наша компанія використовує орендований транспорт від перевірених європейських та українських партнерів. Завдяки цьому наші спеціалісти зможуть якомога швидше здійснювати міжнародні перевезення.

Менеджери з логістики GLG зможуть знайти необхідний транспорт для міжнародного транспорту.

Транспорту Довжина, м. Ширина, м. Висота, м. Об’єм, м3 Вантажопідйомність, тонн Вартість, грн
Єврофура 13,6 2,45 2,45-2,75 до 90 20-21 22
Десятитонник До 8 2,5 1,8-3,0 25-60 до 15 18
Пятитонник 3,5-6,1 2,3 2,45 до 35 до 5 12
Газель 3,2-4 1,9 до 2 9-16 до 2 5

Вантажоперевезення по Україні – ціни вказані на 1 кілометр (приблизні)

Види вантажу Тариф за 1 км.
Єврофура Десятитонник Пятитонник Газель
Загальні від 8 грн. від 6 грн. від 5 грн. 3,5 грн.
Збірні від 11 грн. від 7 грн. від 6 грн. від 4 грн.
Негабаритні від 16 грн. від 11 грн. від 7 грн. від 5 грн.
Меблі від 9,5 грн. від 7 грн. від 6 грн. від 4 грн.

Компанія створила всі умови для того, щоб ви були впевненими в якості та своєчасній доставці товарів. Вартість залежить від об’єму, відстані і терміновості замовлення. Як правило, ціни на вантажні перевезення в Україні в нашій компанії прийнятні для будь-якого замовника. Ви можете прочитати ціну за телефоном або на сайті компанії.

Якщо вам потрібен вантаж, то краще звернутися в компанію ” ГРАНД ЛОДЖІСТІКС ГРУП”. Тут ви завжди можете розраховувати на високий сервіс, гарантію доставки та розумну ціну. Наша компанія доставить Ваш вантаж в будь-яке місто чи селище, куди Ви тільки побажаєте. Скористатися послугою вантажоперевезення по Україні Ви можете в будь-який час. Зателефонуйте сьогодні.

У таблиці ціни на вантажоперевезення по Україні, є приблизними! Щоб прорахувати вартість більш детально Вам необхідно зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті або заповнити заявку на прорахунок вартості вантажоперевезення.

Залишились ПИТАННЯ щодо вантажних перевезень по Україні?

Транспортна логістика компанія GLG транспортує всі види товарів: автомобілі, крупи, Сипучі, особисті речі, меблі, небезпечні, негабаритні та важкі. Вантаж транспортується як в Україні, так і в усьому світі!

Наша компанія працює в Україні для всіх міст і регіонів, а також для всіх міжнародних країн Європи, СНД, Азії та Америки.

Послуга організації перевезень вантажів включає в себе все необхідне, від розробки маршруту, вибору транспортного засобу і розрахунок тарифу на оформлення всіх необхідних документів…

Спеціалісти компанії готові організувати перевезення будь-якого способу транспорту (автомобіля, повітря, моря, транспортерів для великогабаритних і важких вантажів) в залежності від вимог замовника, характеристик вантажу та запланованого маршруту.

Наша транспортна компанія працює в логістиці вже близько 10 років, за цей час ми пройшли всі нюанси і форс-мажорні ситуації в транспорті. Серед транспортних компаній України небагато людей надають такі низькі ціни на перевезення з цим рівнем сервісу. Тут ви можете дізнатися в будь-який час, де ваш вантаж! Ми також працюємо на прямій без посередників, надаючи свої власні особисті транспортні засоби.

БЕЗПЕЧНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Ви користуєтеся нашим досвідом у забезпеченні ефективного та безпечного завантаження ваших товарів або товарів.

ШВИДКА ДОСТАВКА

Ви можете скористатися всіма видами судноплавства, будь то повітряні подорожі, доставку або вантажоперевезення.

ПІДТРИМКА 24/7

24 години 7 днів на тиждень ми забезпечуємо підтримку доставки вашого вантажу! Ви також можете відстежувати ваш вантаж через спеціальну форму.

e094c9a71aae943a712eb11cfa484d95